Kamerové systémy

Zabezpečte své prostory. Nabízíme dodávku a montáž kvalitních kamerových systémů se záznamem. Široká paleta kamer uspokojí potřeby firem, organizací i soukromých domácností. Ochráníme vaše interiéry i exteriéry budov. Spolehlivě připojíme kamery na existující infrastrukturu. Vaše bezpečnost je pro nás klíčová.
Image
Exteriérové kamery

Exteriérové kamery

Pokrývá zejména okolí domu a zahrady. Poskytuje bezpečí i v noci, pro klidné spaní. Kamery jsou přístupné přes display v domě i z chytrého telefonu v práci či na dovolené.
Interiérové kamery

Interiérové kamery

Vnitřní kamera vám zajistí okamžitý přehled nad vaší domácností, dětmi i majetkem, i když právě nejste doma. Budete mít možnost sledovat dění v reálném čase a ujistit se, že je vše v pořádku.
Image
Image
Záznamové zařízení NVR

Záznamové zařízení NVR

Nezbytným příslušenstvím kamerového systému je záznamové zařízení, takzvané NVR. NVR (Network Video Recorder) je vysoce výkonné zařízení pro nahrávání a správu videa z kamerových systémů. S jeho pomocí můžete snadno zaznamenávat, přehrávat a ukládat videozáznamy z vašich kamer. Díky pokročilým funkcím, jako je vzdálený přístup a možnost zálohování dat, vám NVR umožní efektivně monitorovat a zabezpečovat vaše prostředí.

Získejte bezplatnou cenovou nabídku

Vyplňte formulář a my se vám ozveme