Zabezpečovací systémy

Svěřte svoji bezpečnost nám. Jsme odborníci na zabezpečovací systémy Jablotron. Nabízíme kompletní ochranu vašeho domova, bytu nebo firmy. Spolehlivé alarmy a moderní technologie vás rychle upozorní na jakékoli podezřelé aktivity. Systém Jablotron je snadno ovladatelný a profesionální. Buďte v bezpečí s námi.
Image
Alarm JABLOTRON 100+

Alarm JABLOTRON 100+

Proměňte svůj byt, dům nebo firmu v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ kompletně ochrání váš objekt a umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata, závoru, ovládat žaluzie nebo například spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Navíc ho můžete připojit na naše bezpečnostní centrum.
Dvě tlačítka pro intuitivní ovládání

Dvě tlačítka pro intuitivní ovládání

Ovládání alarmu JABLOTRON 100+ je tak snadné, že s ním můžete manipulovat, i když máte plné ruce. Je to možné díky tlačítkům na segmentech, které představují jednotlivé části objektu a také funkce jako je zavlažování, rozsvícení světel nebo třeba spouštění žaluzií.
Image
Image
Zabezpečte svůj objekt odkudkoli

Zabezpečte svůj objekt odkudkoli

Pomocí mobilní a webové aplikace MyJABLOTRON nastavíte na dálku váš alarm a ovládáte zařízení nebo spotřebiče. Ať už jste na dovolené, v práci nebo jste si jen odskočili na nákup, máte přehled o tom, co se v objektu děje.
JABLOTRON 100+ jako centrum domácí automatizace

JABLOTRON 100+ jako centrum domácí automatizace

Alarm od Jablotronu má i chytré funkce, díky kterým si usnadníte život. Na dálku můžete zapínat a vypínat spotřebiče, nastavovat pokyny navázané na určité období nebo automatické řetězce akcí.
Image
Image
Certifikace

Certifikace

Jsme certifikovaným partnerem české společnosti Jablotron.

Získejte bezplatnou cenovou nabídku

Vyplňte formulář a my se vám ozveme